
Блок живлення для Asus 150W 20V 7.5A (6.0 мм*3.7 мм) A18-150P1A
1 499 ₴
- Готово до відправки
- Код: 6037150
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Asus |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 20 В |
| Сила вихідного струму | 7.5 A |
| Вихідна потужність | 150 Вт |
| Тип роз'єму | 6.0х3.7-PIN |
| Сумісність з брендом | Asus |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
Надійний оригінальний блок живлення для ноутбуків Asus, що ідеально підходить для ігрових і мультимедійних моделей. Забезпечує стабільне подавання живлення, захист від перенапруги та перегрівання.
🔧 Характеристики:
-
Модель адаптера: Asus A18-150P1A
-
Потужність: 150 Вт
-
Напруга: 20 В
-
Сила тока: 7.5 А
-
Тип роз'єму: 6.0 мм x 3.7 мм із центральною голкою
-
Колір: чорний
-
Стан: новий
-
Гарантія: 3 місяця
💻 Сумісність із ноутбуками Asus:
🎮 ROG (Republic of Gamers):
G55VW, G56JK, G60JX, G60VX,
G73JW, G73SW, G74SX, G75VW,
G750JW, G750JX, G750JZ,
G751JM, G751JT, G751JY,
G752VL, G752VT, G752VY🔥 TUF Gaming:
FX504GD, FX504GE,
FX505DT, FX505DU, FX505DY, FX505GT, FX505GE,
FX705DT, FX705DU, FX705DY, FX705GT,
TUF Gaming A15 (FA506), F15 (FX506),
TUF Gaming A17 (FA706), F17 (FX706)💼 Серія N:
N56VZ, N56VM, N76VZ, N76VM,
N550JV, N550JK, N550LF, N550JX,
N750JV, N750JK, N750JX🌟 VivoBook Pro:
N552VX, N552VW, N752VX, N752VW✨ ZenBook Pro:
UX501JW, UX501VW, UX550VD, UX550VE*💡 Серия K:
K550JK, K550VX, K750JN, K750JB,
K750JX, K750LB🔁 Сумісні парт-номери (P/N):
ADP-150CH B
A18-150P1A
0A001-00083400
0A001-00990000
0A001-00081800
0A001-00083200
0A001-00081400
- Ціна: 1 499 ₴
