Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dell |
| Країна виробник | Китай |
| Призначення | Для ноутбука |
| Вихідна напруга (output) | 19.5 В |
| Сила вихідного струму | 3 - 3.95 А |
| Вихідна потужність | 65 Вт |
| Тип роз'єму | 4.5x3.0 мм |
| Сумісність з брендом | Dell |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Стан | Новий |
Блок живлення для ноутбука Dell 65W 19.5 V 3.34 A 4.5 3.0 x 0.6 mm LA65NS2-01
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴

